درباره ما

درباره ما بدانید ...
شرکت پرتو تهویه در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده و به عنوان پیشگام در تولید انواع برج خنک کننده فایبرگلاس و گالوانیزه ملخی مدل مارلی (marli) آمریکا و برج خنک کننده فایبر گلاس گرد و مکعبی و ساخت برج خنک کننده از ورق استیل برای اولین بار در ایران است. شرکت پرتو تهویه با اتکا به خداوند متعال، چندین سال تجربه، تکنولوژی مدرن و توانمندی های خود قادر است انواع برج خنک کننده در تناژهای مختلف بنا به در خواست مشتری و نیاز پروژه های مختلف تهیه و تولید کند.

شرکت پرتو تهویه سازنده انواع برج خنک کننده از جمله برج های فایبر گلاس با فن اکسیال مکشی می باشد. برج های فایبر گلاس پرتو تهویه توسط تیم مهندسی مجرب شرکت طراحی شده و کلیه مراحل ساخت مطابق با استاندارد CTI بوده و بر آن اساس کنترل کیفی می گردد. این نوع برج خنک کننده با توجه به فرم استوانه ای بدنه، علاوه بر مقاومت بالا در مقابل باد، دارای ظاهر بسیار زیبائی نیز می باشد. بدنه برج از چندین لایه الیاف شیشه تقویت شده با رزین های مرغوب پلی استری (FRP) ساخته شده است . جهت بالا بردن استحکام دیواره های برج ، از مقاطع با اشکال و طراحی خاص در بدنه استفاده می شود.


تماس با ما

ما برترین برند شناخته شده در صنعت برج های خنک کننده هستیم

برجهای خنک کننده تولید شده توسط این شرکت متناسب با هرگونه نیازی طراحی شده و در نقاط مختلف از لحاظ شرایط آب و هوایی و ابعاد از آپارتمانهای مسکونی گرفته تا مجتمع های صنعتی بزرگ قابل استفاده است. هم اکنون این شرکت با ۱۰۰۰ پروژه در حال کار در سطح ایران بزرگ ترین تولید کننده و فروشنده این محصول می باشد.

  • تخمین تعداد مشتریان ما نسبت به همکاران دیگر75%

ارائه دهنده بهترین مواد اولیه در کشور هستیم

برجهای خنک کننده این شرکت از بهترین مواد اولیه خارجی استفاده می شود. این مواد به وسیله روشهای Dosing یا اندازه کردن تمام اتوماتیک و در مسیرهای ویژه با مقادیر مشخص، با هم مخلوط و کاملا” فرآوری و پخته شده و در نهایت به وسیله ماشینهای تزریق فایبرگلاس و Chopper Gun بر روی قالبهای طراحی شده پاشیده و محصولی کاملا” یکنواخت، همگن، هم ضخامت و بسیار با کیفیت تهیه می گردد.

  • درصد برتری برند ما در کل کشور 87%

85%

رضایتمندی مشتریان

از آنجایی که مشتریان ما همیشه نسبت به ارائه خدمات و تولید و پخش محصولات بیشترین ابراز رضایت را از ما داشته اند، این را می دانیم که همیشه در نزد آن ها نفر اول این صنعت خواهیم بود

95%

کیفیت محصولات

این شرکت به دلیل قابلیت های مخصوص خود و دارا بودن امکانات طراحی و تست محصولات، انواع مخصوص و ویژه ای از برج‌های خنک کننده را تولید کرده است.